Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O nas

Jakiś czas temu nasze ścieżki poprowadziły nas na południe Polski. Odkryliśmy mało znane podkarpackie klimaty, smaki i ciekawe tradycje.

Staramy się dopasować nowy rytm naszego życia, do sezonowego cyklu związanego z porami roku. Wynajdujemy miejsca, gdzie ludzie uprawiają ziemię z poszanowaniem jej naturalnych potrzeb, nie erodując jej nawozami sztucznymi i opryskami. Szanujemy i doceniamy fakt, iż miejscowi rolnicy produkują żywność posiadającą wysokie walory smakowe i zdrowotne, co jest skutecznym i najtańszym sposobem profilaktyki zdrowia.

Mamy ogromne szczęście żyć w miejscu, które dzięki swojemu położeniu geograficznemu i klimatowi zapewnia produkcję różnorodnych upraw. Chcemy podzielić się ze Światem smakiem i tradycją, radością i słońcem, spokojem i pomysłem na zdrowy sposób odżywiania się. 

A ponieważ w naszej rodzinie, od lat, oprócz osób klasycznie odżywiających się są wegetarianie i weganie to portfolio naszych smaków poszerzamy powoli o wegańskie wyroby, które zostały przetestowane przez naszych najbliższych. A Ci potrafią być bardzo krytyczni - na naszą prośbę zresztą.

Prace remontowe sprawiły, że nie tylko smakujemy podkarpackie smaki, ale pokochaliśmy stare drewno z historią. Stąd pomysł na rękodzieło. 

Zapraszamy do kontaktu:)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl